THE BEST SIDE OF DOğAL TAşLAR

The best Side of doğal taşlar

The best Side of doğal taşlar

Blog Article

Ya da tam tersi, yüksek enerjimiz bulunduğumuz ortama da yansır… Bir ara bir mercan taşım vardı kaybettim. Yazıyı okuyunca aklıma geldi, en kısa zamanda tekrar alırım Şifalı taşların isimleri ve faydalarına dair bu bilgilendirici içerik için teşekkürler Duo

Avrupa’da bazı merkezlerde vüMinimize & doğal taş analizi yapılıyor, taşın içindeki minerallerin o kişiye yarar sağlayıp sağlamadığını ölçebiliyorlar. Taşta bulunan mineral vücudunda eksikse o doğal taş teninle uyumlu çıkıyor ve onu kullanıyorsun.

Yarı değerli doğal taş kristallerin doğadan gelen bilgeliği ve mucizesini her an yanınızda taşıyabilmeniz ve kendi ihtiyaçlarınıza göre gruplayabilmeniz için tamburlanmış formdaki kristallerimiz artworkık sizlerle.

Amazonit Taşı Özellikleri ve Faydaları: Renklerinin benzer olmasından dolayı akuamarin taşı ile karıştırılır. Amazonitin en belirgin özelliği yatıştırıcı olmasıdır. Sinir sistemi sağlığının korunmasında önemli bir rol oynar. Dişil ve eril enerji dengesinin sağlanmasına propertyımcı olur.

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

 Uyurken zorlanıyor musunuz tam sizlere göre bir içerik hazırladık. Uykusuzluğa iyi gelen taşlar arasında en faydalı olanlarından biri Kaplan Gözü Taşıdır.

Yaratıcılık ve yetenekleri destekleyen apatit taşı aynı zamanda ilham taşı olarak bilinir. Ruh ve beden akışını tamamlayan bu taş sayesinde duygu, fikir ve inançlarınızı kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

Akan bir suda yıkayarak temizlik yapabilirsiniz. Deniz ve göl suyunda da kristaller ve doğal taşlar yıkanarak temizlenebilir. Ne var ki bunu yapmadan önce taşınızın tuzdan etkilenmeyeceğine emin olmanız gerekir. İşlemden hemen sonra temiz bir suyla durulama yapabilirsiniz.

Buradaki doğal taşlar reiki ve meditasyon için çok uygun. Daha önce yazmış olduğum “Meditasyon ve Meditasyonun Alternatifleri” yazıma da bakmanızı isterim.

Sezgilerimizin bize rehberlik etmesine izin verdiğimiz sürece, hangi doğal taşı kullanacağımıza dair seçimlerimizi bu kadar zahmetsiz hale getiren şey aslında doğal taşların bizi çağıran enerjileridir. Şimdi tüm doğal taşlar ve özelliklerini incelediğimiz yazımıza hep birlikte bakalım..

Birlikte kullanılan doğal taşlar etkilerin daha çOkay artmasını sağlar. Taşların birlikte kullanılması enerjilerin artmasına lawnımcı olur. Bu nedenle doğal taşları sıklıkla kombin yaparak kullanırız. Hatta doğal taşların birlikte kullanılması doğal taşların temizlik için de tercih edilmektedir.

Doğal taşlar hangi hastalıklara iyi gelir, Sizlere doğal taşların faydaları ve nelere iyi geldiklerinden bahsetmek istedik. Şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Her bir taşın kendine has bir faydası vardır. Örneğin;

Kehribar (Amber) Taşının Anlamı : Kehribar taşının bilinen faydası doğal doğal taşlar ağrı kesici olmasıdır. Sizlere doğal taşların anlamından da bahsettik. İsimleri ve özellikleri konusunda oldukça detay vermeye çalıştık. Her taşın ismi ve anlamı farklıdır. Kehribar diğer adı "Amber " diz, bel, ve sırt rahatsızlıklarına fayda sağlar. Ruhsal sağlığı korur. Sizlere bu bloğumuz da doğal taşların isimlerinden çeşitlerinden bahsetmek istedik.

Doğal taşlar ve faydaları nelerdir? Bilinen tüm özellikleri ve oluşumlarıyla doğal taşlar ve faydalarını aşağıdaki rehberimizden inceleyebilirsiniz.

Report this page